Кики гардеробер Г23 буква

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265111993991
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
14.690,00 ден
Специјална цена:
12.490,00 ден
Заштедувате:
-2.200,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Гардеробер наменет за одлагање на Вашата облека, постелнина... Можност за избор на 3 бои на корупс бела, јасен и буква, и дополнително избор на бои на фронтот киви, розе, бела и песок. Боја: буква. Дим: 84/198/56.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: