Кики К12 комода бела

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:1265929989318
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
7.300,00 ден
Специјална цена:
6.200,00 ден
Заштедувате:
-1.100,00 ден
Побрзај! Само
  0 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Извести ме

Комода наменета како дополна за складирање на работи во Вашата детска/спална соба. Комодата има едно крило, 3 отворени полици и 2 фиоки. Основата е со можност за избор на боја бела, јасен или буква додека предната лајсна е со можност за избор на боја песок, киви, пинк и бела.

Боја: бела.

Дим: 86/134/37.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: