Киндер аголна масичка

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
3.100,00 ден
Специјална цена:
2.460,00 ден
Заштедувате:
-640,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ширина (cm):

50

Длабочина (cm):

35

Висина (cm):

62

Материјал на конструкцијата:

Иверка

Материјал на плочата:

Иверка

Ногарки:

ПВЦ

Дезен:

Златен храст-Виолетова, Златен храст-Зелено, Златен храст-Песок, Златен храст-Сино

Тип на артикли:

Бочна масичка

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: