Нумеро клуб маса

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:3456789123589
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
3.500,00 ден
Специјална цена:
2.390,00 ден
Заштедувате:
-1.110,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ширина (cm):

45

Длабочина (cm):

45

Висина (cm):

43

Материјал на фронтот:

Иверка

Материјал на корпусот:

Иверка

Дезен:

Виолетова, Зелено, Камено сива, Пинк, Сино

Тип на артикли:

Клуб маса

Бренд:

Matis

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: