Нумеро кревет на спрат

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265269119823
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
20.500,00 ден
Специјална цена:
18.050,00 ден
Заштедувате:
-2.450,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ширина (cm):

205

Длабочина (cm):

102.5

Висина (cm):

175

Материјал на фронтот:

Иверка

Материјал на корпусот:

Иверка

Дезен:

Бел храст

Тип на артикли:

Кревет на кат

Бренд:

Matis

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: