Жардињера круг ф26 теракота графит

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:5905197450865
Дим:Ф26/11,3

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: