Жардињера пластична 20см мат црна

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 5 продукт(и)
Код на производот:5905197091549

Дим: 19,8/13/10,2.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: