Душек Елеганс 120/200

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Almero
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1234567890074
7.400,00 ден

Елеганс е душек со херкул систем на пружирање кое е идеален за оние кои бараат квалитет и елегантен изглед. Средно-тврд Елеганс душекот е идеален избор за оние кои бараат врвен ортопедски душек.

Карактеристики:

-Херкул систем на пружирање 

-Високо квалитетна полиуретанска пена 

-Памучна ткаенина,елегантен дизајн

-4 модерни украсни рачки

Димензија 120/200

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: