Душек Натура Софт 160/200

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Almero
Достапност:на залиха 8 продукт(и)
Код на производот:1234567890180
6.900,00 ден

Душек Натура Софт е идеален за оние кои бараат економичен и траен комфор. Рамномерно го распределува притисокот поради својот тврд еластичен слој.


Карактеристики:


-Херкул систем на пружирање

-Закарт декоративна ткаенина ,бела боја и модерен дизајн

-4 капсули кои му овозможваат на душекот да диши


Димензија 160/200

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: