Душек Luxury 160/200

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Almero
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265199969991
61.100,00 ден

Душек Luxury -БЛЕСКАВ ДИЈАМАНТ ВО ВАШАТА СПАЛНА СОБА!

Со дополнителни слоеви ХР пена и Hiper Soft пена заради удобност, Luxury душеците се дизајнирани со префинета елеганција и класичен раскош.

Системот со џебни жичени јадра се состои од пружини кои се независни едни од други и се сместени во меѓусебно поврзани џебови. Висината на џебното јадро од 16 cm овозможува најдобро можно приспособување на анатомската структура на телото. Благодарение на структурата која е поделена на 7 анатомски зони, т.е. 7 различни нивоа на тврдост, Вашиот душек се приспособува на 7 различни зони на телото и со тоа помага да се одржува нормалниот крвен притисок и се намалува бројот на превртувања во текот на спиењето.

Димензија:160/200

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: