Душек Olivio 180/200

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Almero
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265197939991
30.000,00 ден

Душек Olivio
-Одберете го душекот Оlivio, со оригинална ткаенина со маслиново масло која нуди дополнителна антибактерска заштита. Овој душек обезбедува оптимални услови за спиење поради циркулција на воздухот во 7 зони и при тоа спречување на појава на топлина и влага!

Ткаенина на Olivio душекот со маслиново масло, нуди антибактериска заштита и е идеална за нега на вашата кожа: ја прави да биде свиленкаста на допир и истовремено ја штити од слободните радикали кои предизвикуваат стареење.

Надворешната прекривка, која е со патент и може да се пере, максимално го зголемува капацитетот на душекот за ослободување од влагата.

 

Димензија : 180/200

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: