Emma сет за тераса 2ф+м

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
12.000,00 ден
Специјална цена:
9.999,00 ден
Заштедувате:
-2.001,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
?Новиот модел Emma Balcony Set е совршено прилагоден за секоја намена. Доколку Вашиот простор е ограничен, со овој сет можете да го создадете Вашето совршено катче за одмор и релаксација.?
ℹ️Сетот вклучува 2 фотелји и масичка. Текстурата од ратан, израмнетите потпирачи за раце, но и стилската маса се главните елементи кои го истакнуваат индивидуалниот карактер на сетот. Летниот мебел е лесен за одржување и доаѓа со перници од поликотон.ℹ️
Димензии:
Фотелја x2: 65 x 63 x 74cm ?
Маса: 58.5 x 58.5 x 43cm ?

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: