Леонидас работно биро артисан

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:740263
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
6.900,00 ден
Специјална цена:
6.330,00 ден
Заштедувате:
-570,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ширина (cm):

145

Длабочина (cm):

75

Висина (cm):

57

Материјал на конструкцијата:

Иверка

Дезен:

Бело, Артисан

Тип на артикли:

Работно биро

Бренд:

Matis

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: