Леонидас отворена полица

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:740763
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
9.900,00 ден
Специјална цена:
8.320,00 ден
Заштедувате:
-1.580,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ширина (cm):

80

Длабочина (cm):

38

Висина (cm):

154

Материјал на корпусот:

Иверка

Материјал на конструкцијата:

Иверка

Дезен:

Артисан, Премиум храст- Бело

Тип на артикли:

Полица

Бренд:

Matis

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: