Канцелариски стол Prestige

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
4.300,00 ден
Специјална цена:
3.690,00 ден
Заштедувате:
-610,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Квалитетен ергономски стол за удобна домашна и канцелариска употреба.
Механизам за висинско подесување на седиште.
Механизам за висинско и аголно подесување на наслон.
Анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање.
Опција за регулирање на аголот на наслон и фиксирање на положба.
Седиштето и наслонот се обложени со мебел штоф.
Фиксни наслони за раце со можност за едноставно отстранување на истите.
Цврста метална основа со декоративна пластична облога во црна боја.
Производител: Nowy Styl Полска

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: