Кујна Евергрин

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:

Кујна Евергрин е пример за одличен спој на модерна со рустична. Фронтовите на кујната Evergreen се изработени во профилиран медијапан лакиран со UV лак. Корпусот на елементите изработен во дрво-декор во бела боја. Soft-close механизмите овозможуваат меко затварање. Можност за избор на боја на работна плоча, која е со дебелина од 38 мм. Висечките елементи од наведената кујна се со висина од 72см, има можност и за избор истите да бидат со висина од 91см. Елементите се со различни димензии, лесно прилагодливи на дадениот простор на потрошувачот. Должина на кујната е 260см.

 

***Напомена: елементите од бела техника фрижидер, рерна, плоча, аспиратор, микробранова не се пресметани во цената.

 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: