Евиа кујна

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:

Кујната Евиа е изработена со фронтови од медијапан лакиран со UV лак во Перла сива боја кој овозможува 4 пати поголема издржливост. Механизмите се „soft close“ систем кои овозможуваат меко затварање на сите елементи. Широк избор на рачки и работни плочи со дебелина од 38 мм. Елементите се со различни димензии, лесно прилагодливи на дадениот простор на потрошувачот.

 

***Напомена: елементите од бела техника фрижидер, рерна, плоча, аспиратор, микробранова не се пресметани во цената.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: