Кујна Лира

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:

Кујната Лира е изработена со фронтови од медијапан лакиран со UV лак кој овозможува 4 пати поголема издржливост, достапни во боја небраска, темна-небраска, кристална бела лак и беж лак во зависност од желбата на потрошувачот. Механизмите се „soft close“ систем кои овозможуваат меко затварање на сите елементи. Широк избор на рачки и работни плочи со дебелина од 38 мм. Висечките елементи од наведената кујна се со висина од 72см, има можност и за избор истите да бидат со висина од 91см. Елементите се со различни димензии, лесно прилагодливи на дадениот простор на потрошувачот. ***Напомена: елементите од бела техника фрижидер, рерна, плоча, аспиратор, микробранова не се пресметани во цената.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: