Кујна Рива

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:

Минимализам во Вашиот дом, светли бои и чисти линии и даваат на оваа кујна едноставен и модерен изглед. Сите елементи се лакирани со UV лак во бела или беж боја. Механизмите се „soft close“ систем кои овозможуваат меко затварање на сите елементи. Широк избор на рачки и работни плочи со дебелина од 38 мм. Должината на кујната е 390, а дополнителниот дел кој што е наменет за вградени елементи од бела техника е со должина од 180см. Висечките елементи од наведената кујна се со висина од 72см, има можност и за избор истите да бидат со висина од 91см. Елементите се со различни димензии, лесно прилагодливи на дадениот простор на потрошувачот. ***Напомена: елементите од бела техника фрижидер, рерна, плоча, аспиратор, микробранова не се пресметани во цената.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: