Хајлајн кујна

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:1265295119914

Фронтови во атрактивна боја со хоризонтални украсни вдлабнатини и даваат на кујната едноставен и модерен изглед. Стаклените фротнови се изработени од калено стакло. Избор на бои бела висок-сјај, темно сива и светло сива висок-сјај. Механизмите се „soft close“ систем кои овозможуваат меко затварање на сите елементи. Широк избор на рачки и работни плочи со дебелина од 4см. Должината на кујната е 260см, со дополнителен дел кој што е наменет за вградени елементи од бела техника е со должина од 180см. Висечките елементи од наведената кујна се со висина од 72см, има можност и за избор истите да бидат со висина од 91см. Елементите се со различни димензии, лесно прилагодливи на дадениот простор на потрошувачот. ***Напомена: елементите од бела техника фрижидер, рерна, плоча, аспиратор, микробранова не се пресметани во цената.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: