Mitra Sofa Set by Terazzi

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
122.100,00 ден
Специјална цена:
109.990,00 ден
Заштедувате:
-12.110,00 ден
Побрзај! Само
  2 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ви ја претставуваме новата премиум гарден колекција летни гарнитури од брендот Terazzi.

Ексклузивниот сет се состои од тросед, две фотелји и голема клуб маса.
Димензии: ▶️Софа: 205/80/75cm ▶️Фотелја (2): 80/80/75cm ▶️Маса: 140/80/65cm
Архитектонската сензибилност и совршена изработка ја дефинираат најновата линија на производи на брендот Terazzi.
Материјалите кои се користат при изработката на мебелот варираат од алуминиум, ироко дрво, па сè до luxio cord rope, кое е врв во технологијата на изработка на гарнитури за надворешна употреба, развиен единствено во Terazzi во Италија.
Luxio Cord Rope e водоотпорен, огноотпорен, високо издржлив против кинење и оштетување, отпорен на сите временски услови и УВ зраци и обезбедува долготрајна употреба.
Лесно се перат, отпорни се на нечистотии и дамки, и се антибактериски во исто време.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: