Mykonos Plus Seating Group by Terazzi

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
110.999,00 ден
Специјална цена:
99.999,00 ден
Заштедувате:
-11.000,00 ден
Побрзај! Само
  2 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Димензии на тросед: 80/210/80 Димензии на столица(2): 80/80/80 Димензии на маса: 80/140/65

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: