Азур витрина В2

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1239999999919
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
7.650,00 ден
Специјална цена:
6.885,00 ден
Заштедувате:
-765,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Витрина со две крила во бела боја со дрвена декорација во темна небраска. Внатрешноста содржи една полица и една закачалка на извлекување. Витрината е предвидена како елемент од Вашето претсобје.

Боја: бела.

Дим: 68/189/35.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: