Евергрин ЕГ-К1 комода

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1239999799999
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
9.550,00 ден
Специјална цена:
7.649,00 ден
Заштедувате:
-1.901,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Комода со едно крило и тапацирано перниче за седење во поларен бор/слонова коска. Внатрешноста содржи една полица. Боја: поларен бор/слонова коска. Дим: 70/45/39.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: