Евергрин ЕГ-ОГ76 огледало

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1239999899999
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
4.790,00 ден
Специјална цена:
3.849,00 ден
Заштедувате:
-941,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Огледало во поларен бор/слонова коска, предвидено како елемент од Вашето претсобје. Боја: поларен бор/слонова коска. Дим: 77/70/4.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: