Евергрин ЕГ-ЦПЛ21 чевларник

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1239977899999
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
13.099,00 ден
Специјална цена:
10.479,00 ден
Заштедувате:
-2.620,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Чевларник за одлагање на вашите обувки со две крила, и една фиока во поларен бор/слонова коска. Внатрешноста содржи две полици. Боја: поларен бор/слонова коска. Дим: 79/101/39.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: