Рио В1 витрина

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265988949419
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
11.190,00 ден
Специјална цена:
8.949,00 ден
Заштедувате:
-2.241,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Витрина со едно крило, лакирана со UV лак - висок сјај. Внатрешноста содржи три полици и една закачалка. Витрината е предвидена како елемент од Вашето претсобје.

Боја: лакиран беж.

Дим: 60/194/35.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: