Евергрин К13/ЕГ комода

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265199914195
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
26.970,00 ден
Специјална цена:
20.220,00 ден
Заштедувате:
-6.750,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Стилизирана, функционална комода со едно крила и три фиоки, корпусот е во декор на поларен бор. Внатрешноста на плакарот содржи една полица.

Боја: поларен бор/слонова коска.

Дим: 131/88/48.

 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: