Евергрин НС1/ЕГ наткасна

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265199915195
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
10.090,00 ден
Специјална цена:
7.569,00 ден
Заштедувате:
-2.521,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Наткасна со една фиока и една отворена преграда. 

Боја: поларен бор/слонова коска.

Дим: 56/45/42.

 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: