Евергрин П3/ЕГ плакар

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265199913195
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
52.190,00 ден
Специјална цена:
39.140,00 ден
Заштедувате:
-13.050,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Функционален плакар со три крила, корпусот е во декор на поларен бор. Внатрешноста на плакарот содржи четири полици, две шипки. Можност за дополнителна полица.

Боја: поларен бор/слонова коска.

Дим: 191/224/58.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: