Гала ПК280/ГЛ плакар

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265319989528
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
47.190,00 ден
Специјална цена:
40.590,00 ден
Заштедувате:
-6.600,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Лизгачки плакар со три крила во лакиран со UV лак во висок сјај. Внатрешноста на елементот има девет полици и шест шипки за одлагање на Вашите јакни, кошули.

Боја: пацифик орев, беж лак..

Дим: 280/224/65.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: