Гала УФ3 вграден фиокар

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265115989528
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
4.490,00 ден
Специјална цена:
3.859,00 ден
Заштедувате:
-631,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Додатна опрема за плакари, вграден фиокар со три фиоки. Дим: 88/57/45.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: