Гала Ф4/ГЛ фиокар

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265619989528
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
15.550,00 ден
Специјална цена:
13.390,00 ден
Заштедувате:
-2.160,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Фиокар со четири фиоки, лакиран со UV лак во висок сјај.

Боја: пацифик орев, беж лак..

Дим: 86/105/46.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: