Лежај Концепт

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:Lezaj Koncept

Лежај Концепт

Со Латофлекс

Димензии за нарачка:
140х200
160х200см
180х200см

Опција за промена на штоф и боја

Ногарки: Метал

*Цените се однесуваат само за лежајот, без душек

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: