Лежај Лорд

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:Lezaj LORD

Лежај ЛОРД- француски лежај

Со вграден душек со Бонел жичано јадро

Димензии за нарачка:
120/200 см
140/200 см
160/200см 
180/200см

Опција за промена на штоф и боја

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: