Наткасна АЛФА бела

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:1265169499999
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
2.500,00 ден
Специјална цена:
2.160,00 ден
Заштедувате:
-340,00 ден
Побрзај! Само
  2 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Наткасна од високо квалитетна иверка, со една фиока.

Боја: бела.

Дим: 40/43/52.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: