Пијано ПК280 ОГ/ПН плакар

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:1265131911195
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
44.250,00 ден
Специјална цена:
42.000,00 ден
Заштедувате:
-2.250,00 ден
Побрзај! Само
  0 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Извести ме
Функционален трокрилен клизен плакар (дополнително огледало на едното крило) лакиран со UV лак во висок сјај. Внатрешноста има девет големи полици и три шипки. Боја: беж лак или бело сјај. Дим: 272/224/61.
 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: