Агол Никол

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:Agol Nikol
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
46.789,00 ден
Специјална цена:
37.429,00 ден
Заштедувате:
-9.360,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Аголна гарнитура НИКОЛ освојува на прв поглед со складниот дизајн, наменета е за секој современ ентериер каде сопствениците знаат што сакаат.

Иноксните ногарки идеално ја продолжуваат закосената линија на наслоните зад главата кои се подесуваат до саканиот наслон, раконаслоните се значително потесни, што е особено значајно за просторно ограничени дневни соби. Има механизам за спиење.

?Димензии на агол НИКОЛ
▶️ 240/185

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: