Агол Осло

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:Agol Oslo
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
88.800,00 ден
Специјална цена:
79.990,00 ден
Заштедувате:
-8.810,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

OSLO - GREAT COMFORT AND FLAWLESS DESIGN🍊

😊Поради неговите идеални пропорции и дизајн, удобноста и полнењето со ХР пена , ОСЛО ќе ви стане омилено место во Вашиот дом❗️

ℹ️OSLO е модуларна гарнитура ,од големиот избор на елементи може да биде изведена во аголна форма, во повеќе димензии и комбинации,или како тросед, релакс,двосед, фотеља, табуретка.

ℹ️Достапна на залиха во состав:
Тросед со раконаслон  и релакс.

📐Димензии:
Агол Осло 330/170см

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: