Агол СОХО

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:Agol SOHO
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
168.950,00 ден
Специјална цена:
152.200,00 ден
Заштедувате:
-16.750,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Агол СОХО
Агол СОХО дим. 310/220 см

Soho Ви нуди функционален дизајн, модуларна структура и се разликува од останатите благодарение на неговиот восхитувачки естетски став.

Со персонализирана палета на материјали и бои што ги исполнуваат сите дизајнерски цели!

Гарнитурата е модуларна и лесно прилагодлива во сечиј простор, ја има во повеќе варијанти и тоа: фотелја, тросед, четворосед и агол.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: