Агол PUFFY

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:Agol PUFFY
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
139.990,00 ден
Специјална цена:
117.990,00 ден
Заштедувате:
-22.000,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Агол PUFFY

Дим. 315/225/71 см

Со персонализирана палета на материјали и бои што ги исполнуваат сите дизајнерски цели!

Гарнитурата е модуларна и лесно прилагодлива во сечиј простор, ја има во повеќе варијанти и тоа: фотелја, тросед, четворосед и агол со различни димензии.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: