ТДФ Бастија

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
85.730,00 ден
Специјална цена:
77.159,00 ден
Заштедувате:
-8.571,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Квалитетна гарнитура изработена во штоф, метални ногарки. 

Димензии

- тросед 205/105

- двосед 185/105

- фотелја 110/105

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: