Тросед и двосед Хавана

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:4958 i 4960
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
173.700,00 ден
Специјална цена:
156.300,00 ден
Заштедувате:
-17.400,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Висококвалитетна гарнитура Хавана, моделот на сликата е од квалитетна кожа Димензии: - тросед 240/113, површина на спуштен тросед 190/90 - двосед 200/113 ************************************************************************ Можност за порачување на гарнитурата во штоф.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: