Тросед Интро

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1679514618668
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
37.500,00 ден
Специјална цена:
32.990,00 ден
Заштедувате:
-4.510,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Тросед изработен од висококвалитетен штоф со дрвени ногарки. Димензии 230/95/90

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: