Тросед Soho

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:Trosed SOHO

Тросед Soho
Дим. 235/99/65 см

Четворосед Soho
Дим. 270/99/65 см

Soho Ви нуди функционален дизајн, модуларна структура и се разликува од останатите благодарение на неговиот восхитувачки естетски став.

Со персонализирана палета на материјали и бои што ги исполнуваат сите дизајнерски цели!

Гарнитурата е модуларна и лесно прилагодлива во сечиј простор, ја има во повеќе варијанти и тоа: фотелја, тросед, четворосед и агол.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: