Трпезариска маса JAZZ

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 5 продукт(и)
Код на производот:Trpezariska masa JAZZ

Трпезариска маса JAZZ

димензии 130/130/78см

пуштена 230/130/78 см

Jazz🖤Нов ексклузивен дизајн на
трезариска маса изработена од ХПЛ плотна,во финиш по избор, обработен со специјален третман против отпечатоци од прсти и гребаници.
Ногарките се метални обложени со дрвен декор.
И кога ќе пристигнат гостите, Jazz е апсолутно флексибилна, во 3 чекори се пушта до 230см каде може да се сместат до 10 луѓе.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: