Трпезариска маса OCEAN

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 4 продукт(и)
Код на производот:Trpezariska masa OCEAN

Нов дизајн на трпезариска маса изработена од ХПЛ во финиш по избор, обработен со специјален третман против отпечатоци од прсти и гребаници.
Ногарките се метални во црна мат боја.
И кога ќе пристигнат гостите,OCEAN е апсолутно флексибилна, во 3 чекори се пушта до 230см каде може да се сместат до 10 луѓе. 🎄🥂🎉🥗🌟

📐Димензии Ф130+50+50см.
Пуштена е 230/130см.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: