Трпезариска маса PAPAYA

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 4 продукт(и)
Код на производот:Trpezariska masa PAPAYA

Трпезариска маса PAPAYA

Димензии 162x90 см

пуштена 228/90 см

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: