Трпезариска маса TEMPO

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 5 продукт(и)
Код на производот:Trpezariska masa TEMPO

Трпезариска маса TEMPO

димензии 206/103/78 см

пуштена 283/103/78 см

 Во перфектна овална форма од HPL плотна , ногари со дрвени детали во боја по избор, и системот за пуштање, кој гарантира брзо и лесно проширување на масата, погоден за вечери и ручеци со семејството и пријателите.

Убаво дизајнирана трпезариска маса ќе ja направи целата просторија вредна за восхит!!!

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: