Комбиниран фрижидер Favorit CF 278 S

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Favorit
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:

Димензии и тежина на производот

Product Length: 59.5000CM
Product Width: 54.0000CM
Product Height: 170.0000CM
17.490,00 ден

Димензии В/Ш/Д: 170/54/59.5 cm
Бруто/нето волумен: 270/268 L
Ладилник/замрзнувач нето волумен: 184/84 L
Енергетска класа: А+
Гас: Р 600 A
Боја: бела/сребрена
Изменливи врати
Регулирачки ногарки
Дел за млечни производи
Фиксни рачки за врата
Држач за јајца
Прилагодувачки полици на врата
Прилагодувачки стаклени полици
Комора за замрзнување со транспарентни фиоки
Потрошувачка на ел. енергија: 257 kWh / год
Ниво на бучност: 41 dB
Волумен: бруто 184 L / нето 84 L

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: